Home

Data dodania: 2020/05/01

Nowe dwie pracownie informatyczne i jedna logistyczna są już gotowe i można je obejrzeć w galerii. Wszystkie pracownie są wyposażone w tablice interaktywne. Pracownia logistyczna, która się mieści w sali 225, jest wyposażona w 15 komputerów typu All in One z 23,5 calowymi monitorami, ze specjalistycznym oprogramowaniem przygotowującym do pracy logistyka i spedytora. Stanowiska uczniowskie są wyposażone też w skanery i w drukarki kodów kreskowych.

Pracownia informatyczna w sali 204 jest wyposażona w 15 komputerów typu All in One z 23,5 calowymi monitorami, ze specjalistycznym oprogramowaniem do grafiki komputerowej, obróbki filmu oraz w narzędzia do nauki programowania. Są też urządzenia wilefunkcyjne do skanowania i drukowania.

Pracownia informatyczna w Sali nr 206 jest wyposażona w 15 komputerów stacjonarnych z 21,5 monitorami. Ta pracowania jest przeznaczona do montażu, instalacji sprzętów i konfiguracji  sieci LAN. Jest też ośrodkiem egzaminacyjnym.  jest prawie we wszystkie urządzenia peryferyjne: skaner, drukarka igłowa, atramentowa, laserowa, drukarka 3D, ploter (do druku wielko formatowe), urządzenia wielofunkcyjne, aparaty fotograficzne różnych typów, konsola do gry, laptop, notebook, tablet - rajskie życie dla miłośników gadżetów informatycznych.

więcej w galerii >>>